Hem
Statistik
Rekord
Tävlingar
Tävlingskalender
Simidrottare
Föreningar
Föreningsbyten
Till SSFs hemsida
Malmö Open 2019
Ort: Malmö Datum: 2019-02-09 Arrangör: Malmö KK Bassäng: 25 M
Gren
Alla
400m Frisim
50m Fjärilsim
100m Ryggsim
100m Frisim
50m Ryggsim
100m Medley
50m Bröstsim
100m Bröstsim
25m Bröstsim
200m Frisim
50m Frisim
25m Fjärilsim
25m Ryggsim
25m Frisim
Klass
Herrar
Damer
Alla
Förening
Alla
Falkenbergs Simklubb
För. Idrott För Handikappade
Föreningen Trelleborg Sim
Helsingborgs Simsällskap
KFUM Kometerna
Karlskrona Simsällskap
Katrineholms Simsällskap
Mölndals Allmänna Simsällskap
Nacka Handikappidrottsförening
Osby Simsällskap
SK Triton
Simklubben Laxen
Simklubben Ran
Simklubben Vänersborg
Solens Idrottsförening
Spårvägen Simförening
Säffle Simsällskap
Södertälje Simsällskap
Täby Sim
Varabygdens Simsällskap
Varbergs Parasportförening
Vellinge-Näsets Simklubb
Örebro Simallians
20
30
50
100
Namn
Född
Förening
Gren
Tid
Aqua Poäng
Rasmus Lindström
Swimmer
1992
Solens Idrottsförening
50m Fjärilsim
00:32.63
298
Jimmy Norin
Swimmer
1983
Solens Idrottsförening
50m Fjärilsim
00:34.96
242
Anton Daggert
Swimmer
1993
Örebro Simallians
50m Fjärilsim
00:35.49
231
Felicia Andersson
Swimmer
2001
KFUM Kometerna
50m Fjärilsim
00:37.61
272
Lina Nilsson
Swimmer
2002
Osby Simsällskap
50m Fjärilsim
00:37.62
272
Linnea Bäckman
Swimmer
1989
Solens Idrottsförening
50m Fjärilsim
00:38.19
260
Johan Hannus
Swimmer
1988
Spårvägen Simförening
50m Fjärilsim
00:40.33
157
Felix Persson
Swimmer
2000
Simklubben Vänersborg
50m Fjärilsim
00:42.00
139
Josefine Busk
Swimmer
1997
Södertälje Simsällskap
50m Fjärilsim
00:42.68
186
Edit Sjöstrand
Swimmer
1991
Varbergs Parasportförening
50m Fjärilsim
00:47.56
134
Robin Boisen
Swimmer
1999
Nacka Handikappidrottsförening
50m Fjärilsim
00:49.12
87
Malin Lundström
Swimmer
1990
Simklubben Ran
50m Fjärilsim
00:49.83
117
Sebastian Häregård
Swimmer
2002
Varabygdens Simsällskap
50m Fjärilsim
00:50.23
81
Johanna Hasselryd
Swimmer
1982
Solens Idrottsförening
50m Fjärilsim
00:50.65
111
Rose-Marie Robertsson
Swimmer
1986
Varbergs Parasportförening
50m Fjärilsim
00:53.33
95
Albin Oskarsson
Swimmer
1991
Örebro Simallians
50m Fjärilsim
00:55.05
62
Ida Andersson Wulf
Swimmer
1998
Vellinge-Näsets Simklubb
50m Fjärilsim
00:59.20
69
Angelo Varisco
Swimmer
2001
För. Idrott För Handikappade
50m Fjärilsim
01:02.24
42
Josefine Skoog
Swimmer
1995
Spårvägen Simförening
50m Fjärilsim
01:23.93
24
Andreas Nordh
Swimmer
1991
Osby Simsällskap
100m Medley
01:13.39
321
<<
<
15
16
17
18
19
>
>>
8118504
8118491
8118426
8118481
8118328
8118518
8118338
8118422
8118375
8118560
8118309
8118336
8118400
8118532
8118554
8118435
8118412
8118615
8118346
8118318